Anna Łabno – Kucharska

Anna-Labno-KucharskaAnna Łabno – Kucharska

Inkubator NGO
anna.labno@cokrakow.pl

Pracowała w trzech sektorach, dzięki czemu zdobyła bogate doświadczenie związane z zarządzaniem oraz doradzaniem i prowadzeniem warsztatów. Realizowała wiele interesujących projektów, w tym międzynarodowych. Od paru lat związana z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych. Najważniejsze dla niej jest nawiązywanie relacji z drugim człowiekiem.

W Centrum zajmuje się udzielaniem informacji o dostępnej ofercie, przestrzeni oraz funkcjonowaniu organizacji pozarządowych. Pomoże w pozyskiwaniu środków na działalność statutową i sprawdzi wniosek grantowy. Znajdzie najlepszego eksperta, który wesprze organizacje w zakresie prawa, finansów, promocji, zarządzania czy planowania strategicznego.

Prywatnie można ją spotkać na wsi, w parku lub na placu zabaw, gdzie biega za swoją energiczną Córką, trzymając w ręku kubek dobrej kawy. Jej pasją jest udzielanie wsparcia osobom chorym onkologicznie.

 

Projekt "Centrum Obywatelskie" jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.
Kraków Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie